Načítám...
  1. Titulní stránka
  2. Služby
  3. Kontejnerová doprava Avia

Kontejnerová doprava Avia

Poskytujeme převoz různých materiálů pro stavební firmy tak pro občany. Nakládku a vykládku zajišťují vozidla typu Avia.

Informace o produktu

Poskytujeme převoz různých materiálů pro stavební firmy tak pro občany. Nakládku a vykládku zajišťují vozidla typu Avia s hákovým nosičem kontejnerů. Zaměřujeme se především na přepravu stavebních materiálů, bednění, lešení, řeziva, suti, písku,š terku a jiných stavebních materalů nebo odpadu . Dále naším kontejnerovým vozidlem zajišťujeme odvoz sypkých materiálů a možnost likvidace odpadů. Našim plus je znalost regionu a místních podmínek. 

Umístění kontejnerů

Kontejnery přistavujeme na základě objednání zákazníkem na požadovanou adresu. Umístění kontejneru vždy konzultujeme se zodpovědnou osobou objednatele v okamžiku příjezdu, aby stál co nejblíže k místu, odkud je odpad do kontejneru nakládán. V první řadě se snažíme kontejner přistavit na soukromé plochy objednatele, ke kterým nemá přístup veřejnost. Pokud takové plochy k dispozici nejsou, umísťujeme kontejner na veřejně přístupné prostranství jako jsou chodníky nebo silnice, vyhýbáme se využívání trávníků, aby nedošlo k jejich poškození. Snažíme se, aby po chodníku bylo možno projít a projet s kočárkem a na silnici zůstal průjezd minimálně 3m. Nenecháváme stát kontejnery přes noc.

Zábor veřejného prostranství

K využívání veřejných ploch pro přistavení kontejneru je zapotřebí mít povolený zábor veřejného prostranství. Jde o povolení, které vydává úřad příslušné městské části. Vyřízení tohoto povolení není rychlou záležitostí, obnáší vyjádření různých institucí a uhrazení poplatku. Vzhledem k celkové náročnosti vybavení těchto povolení je nejsme schopni pro zákazníky zajišťovat. Z tohoto důvodu nemůžeme nést zodpovědnost za situace, kdy zábor veřejného prostranství vyřízen není. Kontejner vždy přistavíme jedině na zodpovědnost zákazníka.

Jak objednat přistavení nebo odvoz kontejneru?

Po zavolání či zaslání SMS na číslo: 777 321 587  nebo na naši zdarma linku 800 206 206  objednávku je také možné provést v našem kontaktním formuláři, či prostřednictvým e-mailu blazasrot@seznam.cz si sjednáme Vám vyhovující dobu a místo přistavení nebo odvozu kontejneru

 

Poptávka