Načítám...
  1. Titulní stránka
  2. Služby
  3. Odtah nepojízdného autovrak...

Odtah nepojízdného autovraku zdarma

Provádíme odtah či odvoz vysloužilých či havarovaných vozidel v Ostravě a jejím okolí, pokud je dané místo v dosahu 100 km od Ostravy.

Informace o produktu

Ještě před několika málo lety hyzdily ulici většiny měst nepojízdné autovraky. Často z nich postupně mizely nejrůznější díly či součástky, takže majitel ztrácel motivaci, aby s nepojízdným automobilem něco podnikl. Odrazovaly jej také finanční náklady spojené s odtahem a následnou likvidací vozidla. Tyto starosti jsou již minulostí, neboť vás jich zbaví naše firma Bláža Steel. Provádíme odtah či odvoz vysloužilých či havarovaných vozidel vlastním odtahovým vozidlem v Ostravě a jejím okolí, pokud je dané místo v dosahu 100 km od Ostravy.

Největší výhodou naší služby pro zákazníka je fakt, že za odtah a následnou ekologickou likvidaci svého ojetého vozidla nemusí platit žádný poplatek. Odtah nepojízdného autovraku a jeho ekologickou likvidaci provádíme na základě certifikátu, a to naprosto zdarma.

Stačí se na nás obrátit prostřednictvím telefonu či emailu. Disponuje bezplatnou telefonní linkou číslo 800 206 206, takže majitele autovraku jeho odtah a likvidace skutečně nestojí ani korunu. Jedinou podmínkou je vlastnictví daného vozidla. V případě jednání s pověřenou osobou požadujeme plnou moc od vlastníka. Pokud vlastník zemřel, je třeba předložit pravomocné soudní rozhodnutí o dědickém řízení.

Výkup autovraku je možné dohodnout takto: 

Po zavolání či zaslání SMS na číslo: 777 321 587  nebo na naši zdarma linku 800 206 206  objednávku je také možné provést v našem kontaktním, či prostřednictvým e-mailu blazasrot@seznam.cz si sjednáme Vám vyhovující dobu a místo k převzetí Vašeho autovraku.

 

Poptávka