Načítám...

O nás

odtahovky všechny.jpg

O společnosti BLÁŽA steel s.r.o.

Firma BLÁŽA steel s.r.o. se zabývá ekologickou likvidací vozidel a technologických celků v Moravskoslezském kraji. Dále je oficiálním provozovatelem zařízení ke sběru a výkupu autovraků, nákladních vozidel, strojů, autobaterií, kovů atd. Naše firma má opravnění na nakládání s nebezpečnými odpady a souhlas krajského uřadu Moravskoslezského kraje k provozování zařízení ke sběru a výkupu autovraku. Autovlaky zdarma odvážíme a vykupujeme po celém Moravskoslezském kraji.

Mimo výkup a likvidaci vozidel a strojů nabízíme i autoservis, pneuservis, autosklo servis, plnění a opravy klimatizací a antikorozní nástřik podvozku, který prodlouží životnost Vašeho vozidla o mnoho let.

Můžete si u nás non stop objednat odtahovou službu. Nepojízdné autovraky odtahujeme zdarma v Ostravě a okolí do 100 km. Poskytujeme kontejnerovou dopravu pro stavební firmy i občany. Pronajmeme Vám montážní plošinu MP 16 s řidičem a vyškolenou obsluhou.

Umíme vyřešit pojistné události, tyto služby poskytujeme ZDARMA.

Volejte asistenci nonstop a zdarma 800 206 206 nebo 777 321 587

Výkup vozidel - jaká vozidla vykupujeme?

Vykupujeme vysloužilá a havarovaná vozidla bez ohledu na model, značku, či stáří, a to jak osobní automobily, tak i užitková a nákladní vozidla nebo motocykly.

Jak objednat odtah a ekologickou likvidaci vozidla?

Po zavolání či zaslání SMS na číslo: 777 321 587 nebo na naši zdarma linku 800 206 206 objednávku je také možné provést v našem objednávkovém formuláři na stránkách www.vykupautovraku.com, či prostřednictvým e-mailu blazasrot@seznam.cz si sjednáme Vám vyhovující dobu a místo k převzetí Vašeho vozidla.